NASZA HISTORIA

o firmie

Specjalizujemy się w sprzedaży oraz serwisie wszelkiego rodzaju pojazdów komunalnych. Opuszczające nasz zakład pojazdy są po generalnym remoncie i w pełni przygotowane do pracy. Na każdy sprzedany pojazd udzielamy gwarancję.
W swojej ofercie posiadamy pojazdy: - do czyszczenia kanalizacji, - asenizacyjne, - do przewozu substancji niebezpiecznych – ADR - z recyklingiem.
Ponadto świadczymy usługi serwisowe oraz doradztwa w zakresie bieżącej eksploatacji sprzętu specjalistycznego, a także sprzedajemy szeroką gamę części zamiennych oraz podzespołów.

HISTORIA

Założyciele Spółki posiadają wieloletnie doświadczenie w handlu i serwisie pojazdów komunalnych. Tradycja działalności wywodzi się z Firmy "Komunal-Tech" założonej w roku 2000, a także z założonej w roku 2005 Firmy "Pojazdy Komunalne".

Na bazie zgromadzonych doświadczeń pod koniec roku 2007 przeprowadzona została analiza zachodzących procesów wewnętrznych, a także ocena sytuacji zewnętrznej na europejskim rynku. Konsekwencją tego było zawiązanie nowej Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Pojazdy Komunalne Tymborowscy, która przejęła na siebie większość działalności operacyjnej.

Trwałym efektem dokonanej analizy jest wypracowanie oraz wdrażanie szeregu priorytetów, na które składają się:

PROFESJONALNA KADRA

Naszą kadrę stanowią profesjonalnie przeszkoleni i zaangażowani pracownicy. To właśnie ich fachowość oraz sumienność w wykonywaniu pracy gwarantuje ostateczny rezultat w postaci wysokiej jakości usług i szerokiego grona zadowolonych odbiorców. Z tego powodu kładziemy duży nacisk na zapewnienie najlepszych warunków pracy dbając jednocześnie o ustawiczne podnoszenie kompetencji pracowników.

WSPÓŁPRACA Z PARTNERAMI HANDLOWYMI

Stawiamy na współpracę z renomowanymi i uznawanymi w Europie producentami, do których należą między innymi: Müller Umwelttechnik, FFG Flensburger Fahrzeugbau, Kroll Fahrzeugbau-Umwelttechnik, Hellmers Fahrzeugbau, Wiedemann & Reichhardt Maschinen- und Fahrzeugbau, Assmann Sonderfarzeuge oraz Kutschke.    

BUDOWANIE SOLIDNYCH RELACJI KLIENTAMI

W relacjach z każdym Klientem stale angażujemy go w proces wdrażania innowacyjnych rozwiązań oraz utrzymujemy z nim na tyle bliski kontakt, by gruntownie zrozumieć jego potrzeby i wspólnie z nim znajdować właściwe rozwiązania. W świetle tych założeń dokonanie z nami pierwszej transakcji stanowi początek wieloletniej i stabilnej współpracy zakrojonej na obopólne korzyści.

RELIZOWANIE MISJI

Misją Firmy jest dążenie do wysokiej jakości oferowanych usług oraz pogłębianie zaufania Klientów.
Osiągnąć to zamierzamy poprzez ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji, poszerzanie kręgu partnerów handlowych, dbałość o zaangażowanie i zadowolenie pracowników oraz pogłębianie bliskich stosunków z Klientami
celem dokładnego zrozumienia ich potrzeb.

 

Gwarantując uczciwość oraz pełen profesjonalizm usług zachęcam do bezpośredniego kontaktu,

 

Piotr Tymborowski

Prezes zarządu

czym się zajmujemy

Specjalizujemy się w sprzedaży oraz serwisie wszelkiego rodzaju pojazdów komunalnych.

Opuszczające nasz zakład pojazdy są po generalnym remoncie i w pełni przygotowane do pracy.
Na każdy sprzedany pojazd udzielamy gwarancję.

W swojej ofercie posiadamy pojazdy:

- do czyszczenia kanalizacji,

- asenizacyjne,

- do przewozu substancji niebezpiecznych – ADR

- z recyklingiem.

Ponadto świadczymy usługi serwisowe oraz doradztwa w zakresie bieżącej eksploatacji sprzętu specjalistycznego, a także sprzedajemy szeroką gamę części zamiennych oraz podzespołów.

Zapraszamy do współpracy.

pracownicy

PREZES ZARZĄDU
Zakup i sprzedaż pojazdów nowych i używanych, doractwo techniczne


Piotr Tymborowski - tel. +48 41 346 12 93
tymborowski@pojazdykomunalne.pl


PROKURENT
Części zamienne / Serwis


Michał Tymborowski - tel. +48 41 346 12 93
m.tymborowski@pojazdykomunalne.pl

DYREKTOR HANDLOWY
Sprzedaż pojazdów nowych i używanych

Michał Nowacki - tel. +48 602 846 432
m.nowacki@pojazdykomunalne.pl

BAZA

SERWISOWA

Naprawy i remonty były od zawsze istotną częścią działalności naszej firmy. Żywotność, funkcjonalność i bezpieczeństwo pojazdów jest ściśle związane z jakością świadczonych usług. W Pojazdach Komunalnych Tymborowscy Sp. z o.o. w Kielcach, otrzymają Państwo usługi: punktualnie, niezawodnie, profesjonalnie i co najważniejsze niskim kosztem.

więcej

NASZE

referencje

więcej
ODWIEDŹ, ZADZWOŃ, NAPISZ

KONTAKT

Pojazdy Komunalne Tymborowscy Sp. z o.o.
ul. Inwestycyjna 21 26-052 Nowiny k/Kielc

+48 41 346 12 93
Fax: +48 41 346 12 17

biuro@pojazdykomunalne.pl

listwy maskujące karnisz
skup aut gdynia